אודות תבלינסקי

חנות בוטיק עם ניחוח קסום של תבלינים

נעים להכיר אני איריס, בעלת המותג "תבלינסקי" – בית של תבלינים טהורים, הנטחנים במקום מדי יום, ללא כל תוספים, צמחי מרפא אורגניים לטיפול טבעי, פירות יבשים טבעיים, קפה איכותי הנטחן במקום, ושלל פינוקים וטעמים. בשלנית פרסייה שחיה ונושמת את אהבתה לתבלינים ולבישול האוכל הפרסי.

יש תבלינים ויש תבלינסקי

5/5
0
לייקים בפייסבוק
0
ממליצים
0
דירוג ממוצע
0
תבלינסקי

הסיפור שלי מתחיל עוד בילדותי באיראן. נולדתי במשפחה פרסייה, לאמא בשלנית, שאת מרבית שעות ימיה העבירה במטבח בבישול לששת ילדיה. אחד מזיכרונות ילדותי הוא מנהגה של אימי לכתוש תבלינים, שקנינו ביחד בשוק, במכתש ועילי, והריחות המשגעים שעלו מהמטבח שלנו.

לימים כשהקמתי את המשפחה שלי בישראל, ניסיתי לשחזר את אותם הטעמים והריחות, שנצרבו בזכרוני כילדה. תוך כדי שיחזור המתכונים של אימי, הבנתי מהר מאוד שסוד קיסמם של ריחות והטעמים של התבשילים שלה טמון בתבלינים הטהורים שלה.

כנראה שלא בכדי היקום הוביל אותי לעבוד בשוק לוינסקי בתל-אביב ב- 20 שנה האחרונות. לפני כ- 7 שנים החלטתי לצאת לעצמאות ולהקים את הבייבי שלי "תבלינסקי". כשהקמתי את "תבלינסקי" בשוק לוינסקי, כאישה העצמאית היחידה בשוק, זו בהחלט היתה עבורי פריצת דרך לא קלה, אך בדיעבד משמעותית.

דרך "תבלינסקי" אנשים זוכים לקבל תבלינים טהורים, הנטחנים במקום, מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר, על בסיס יומיומי. תבלינים ייחודיים, שמרגע שמתחילים לתבל איתם, זוכים להכיר עולם חדש של טעמים עוצמתיים וארומה משכרת. תבלינים שמעוררים את החשק להיכנס למטבח וממלאים אותו בריחות בישול המזכירים את בית אימא או סבתא.

בתבלינסקי זכיתי לממש ייעוד נוסף שלי, אני מצליחה לטפל באנשים בצורה טבעית במכלול של בעיות בריאותיות, הכל באמצעות התבלינים שלי ומגוון צמחי מרפא אורגניים. אני עוזרת לטפל החל מבעיות בריאותיות קונבציונאליות כגון – הורדת סוכר, הורדת כולסטרול ולחץ דם, וכן מרכיבה תערובות ייחודיות להרגעה ביום, לנפיחות וגזים בבטן, לשינה טובה, לחיזוק המערכת החיסונית ועוד. לא בכדי מהר מאוד הכינוי לו זכיתי בקרב לקוחותיי הוא "אדונית התבלינים".

"תבלינסקי" הוא למעשה עסק של נשים בשוק של גברים. בעסק אני עובדת עם שתי בנותיי והעובדות שלי. 

5/5
ביקרתי אצל איריס ביום שישי, חנות קטנה ומטריפה!ברגע שאתה נכנס לחנות מקבלות פניך בחמימות בנות החנות איריס ובנותיה המהממות נותנות ייחס אישי לכל לקו. החנות נקיה ומסודרת ועשירה בניחוחות. ממכרים של תבלינים טהרים הכל ארוז יפה ומסודר
קתרין קארו יוספי

חנות התבלינים שלנו מבטיחה לכם חגיגה של טעמים חדשים ומפתיעים.
בתבלינסקי תוכלו למצוא מוצרים איכותיים, טהורים ומגוונים!